KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16065011
nr 1606 5011
Elisabeth Ekwall, Venus med spegel, efter Velasquez. Signerad, daterad -2020. Olja på duk, 40x60 cm, yttermått inklusive ram: 52x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:56:56
15/3 22:02:18
100 kr
18/3 18:51:56